Park Linowy w Ustroniu to doskonała jakość wykonania i modelowo bezpieczny park. W naszym Parku Linowym stosujemy najnowsze sytemy bezpieczeństwa. Zapweniamy że nasze Parki Linowe będą dla Państwa doskonałą inwestycją.

SZANOWNI PAŃSTWO!

Jeśli chcecie Państwo zaoferować swoim klientom niezapomniane przeżycia na wysokości chętnie posłużymy Państwu pomocą. Park Linowy to nasza pasja, pomysł i doskonała realizacja.

 

Funtour jest firmą, która jako pierwsza w Polsce, w roku 2005, rozpoczęła budowę parków linowych. Nasz pierwszy Park Linowy to obiekt (10 przeszkód) powstały w maju 2005 roku na zboczu góry Równica w Ustroniu. Jego oficjalne otwarcie oraz powiększenie do 16 przeszkód miało miejsce w lipcu 2005r. Od tej pory wiele się zmieniło. Park Linowy na Równicy jest jednym z największych tego typu obiektów w Polsce i posiada najnowocześniejszy na świecie system asekuracyjny EXPOGLIEDER®, oferując swym klientom 100% bezpieczeństwa oraz niezapomniane wrażenia. Z naszych usług oraz doradztwa w zakresie projektowania oraz wykonania parków linowych korzystają nie tylko firmy polskie ale również i zagraniczne. Aby sprostać Państwa wymaganiom oraz wymaganiom Państwa klientów chętnie stworzymy indywidualną ofertę, analizując skrupulatnie każdy szczegół oraz potrzebę. Zapraszamy do odwiedzenia Parku Linowego w Ustroniu, to modelowy Park Linowy pod względem atrakcyjności i bezpieczeństwa.

 
WITAMY W DZIALE TECHNICZNYM FIRMY FUNTOUR!!!
 
 
     
 
     
 
     
 
     
 
 

Parki Linowe  I  Imprezy Integracyjne  Budowa Parków Linowych  Programy dla Szkół  Kontakt   

                                                                                    Projekt, zdjęcia, utrzymanie i wykonanie strony www - Marek Landowski - www.marlan.pl