WITAJCIE!

Zaplanowaliście przeżyć “przygodę edukacyjną”, bo chcecie w inny sposób spędzić czas w górach. No tak, ale co to właściwie jest ta “przygoda edukacyjna”? Nie dajcie zwieść się zbytnio słowu EDUKACJA , ponieważ program nasz jest o wiele luźniejszy niż może to sugerować nazwa, a najważniejszymi osobami podczas “przygody edukacyjnej jesteście Wy, każdy z osobna. Jeśli interesują Was zupełnie nowe, nieznane rzeczy, to nie pozostaje nic innego jak fakt, że musicie wziąć w tym udział - dobra zabawa jest gwarantowana !!!!!!! Pozwólcie, aby przygoda sama wyszła Wam naprzeciw- lecz nie ma powodu do obaw. Nikt z Was nie będzie obarczony nadmiernymi obowiązkami, a dawkę adrenaliny będziecie sami sobie dozowali. Nauczycie się współpracować i pokonywać wspólnie problemy, obdarzać się wzajemnie zaufaniem i pokonywać wewnętrzne granice, ponieważ podczas “przygody edukacyjnej” życie toczy się naprawdę jak na huśtawce. Po zakończeniu zabierzecie ze sobą nie tylko dawkę adrenaliny, lecz dużo, dużo więcej np. ogromne poczucie własnej wartości!

• umiejętność respektowania i szanowania innych ludzi,
• akceptację siebie samego,
• zgodność własnych uczuć, myśli i czynów,
• zrozumienie potrzeb, myśli i uczuć drugiego człowieka,
• umiejętność pokonywania barier,
• umiejętność wydawania poleceń,
• umiejętność wspólnego rozwiązywania problemów,
• zdolność do kooperacji i integracji.

Program „przygody edukacyjnej“ skierowany jest do dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym od 7 do 18 lat. Prosimy o zapoznanie się z informacją dotyczącą przygody edukacyjnej, a jeśli uznacie Państwo, że jest to pomysł godny zrealizowania, napiszcie do nas e-mail lub zadzwońcie.
 
Drodzy Państwo! Dajcie dzieciom możliwość odkrycia siebie samych. Pozwólcie im przeżyć triumf i porażkę. Wyznaczcie im odpowiedzialne zadania, tak by nie zawiedli oraz rozwijajcie ich fantazję!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
 
 
     
 

 

 

Parki Linowe  I  Imprezy Integracyjne  Budowa Parków Linowych  Programy dla Szkół  Kontakt   

                                                                                    Projekt, zdjęcia, utrzymanie i wykonanie strony www - Marek Landowski - www.marlan.pl