Park Linowy w Ustroniu to imprezy dla dzieci i dorosłych. Park Linowy to relaks i wypoczynek na łonie przyrody. Nasz Park Linowy dostarczy Państwu rozrywkę i adrenalinę na imprezach firmowych i rodzinnych.

PORA NA AKTYWNE SPĘDZENIE CZASU!

 Nasze programy wydobywają ducha współpracy zespołowej, rozbudzają motywację, poszerzają własne umiejętności, dają możliwość przełamywania wewnętrznych barier, poznawania się pracowników i przełożonych na bardziej luźnej stopie niż zawodowa oraz pozostają długo w pamięci. Koncentrując się na wspólnych przeżyciach i myśleniu o sobie w kategoriach MY tworzymy dla Państwa program tak, aby wszystkie przedsięwzięcia były do zrealizowania przez każdego przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa. Nasze programy układamy często w formie scenariuszy fabularnych, które realizujemy od wiosny do zimy na górze Równica w Ustroniu bądź w wyznaczonym przez Państwa miejscu w kraju i za granicą.

Dajcie się Państwo zainspirować naszymi przykładami programów. W kreatywny sposób postaramy się utworzyć scenariusz zgodny z Państwa życzeniem. Ułożymy go od podstaw zgodnie z Państwa wytycznymi.

 

POSZUKIWANIA ZAGINIONEGO SKARBU (MARSZ NA ORJETACJĘ)

Odnajdźcie Państwo wspólnie prawdziwą drogę do celu i przezwyciężcie liczne przeszkody czyhające na Was po drodze. Przykładowo będziecie Państwo musieli wyłowić ważne informacje z jeziora lub przejść przez most linowy nad rwącą rzeką. Tylko praca zespołowa prowadzi do sukcesu!

1) Termin realizacji: cały rok
2) Ilość osób: 10-200
3) Czas realizacji: pół dnia lub cały dzień
4) Cel: team building, motywacja, zabawa i przeżycia
5) Miejsce: Ustroń Równica bądź miejsce wskazane przez Państwa
 
     
 
 

MISJA SZPIEG (INTEGRACJA I ZABAWY WYSOKOŚCIOWE w Parku Linowym)

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w niecodziennej przygodzie!
Zostaniecie podzieleni na mniejsze grupy i tylko najlepsza drużyna otrzyma wspaniały puchar i tytuł „Agenta 007”. Szereg wysokościowych przeszkód parku linowego oraz zadań na zaufanie jest do pokonania tylko dzięki współpracy i wierze w możliwość osiągnięcie celu!

1) Ilość osób: 15-200
2) Czas realizacji: cały dzień
3) Cel: team building, motywacja, zabawa i przeżycia
4) Miejsce: Ustroń Równica Park Linowy bądź miejsce wskazane przez Państwa
5) Termin realizacji: cały rok
 
     
 
 

WIECZÓR ZBÓJNICKI

Poczujcie przez chwilę jak to jest być góralem- weźcie udział w programie przy ognisku. Taniec, śpiew, konkursy – to kolejne wspólne przeżycie, które może budować zgrany team.    

 
1) Ilość osób: 15-200
2) Czas realizacji: pół dnia i cały wieczór
3) Cel: team building, motywacja, zabawa i przeżycia
4) Miejsce: Ustroń Równica bądź miejsce wskazane przez Państwa
5) Termin realizacji: cały rok
 
     
 
 

ZIMOWA WYPRAWA NA MOUNT EVEREST

Dajcie się porwać w śnieżną pogodę na wyprawę w góry na rakietach śnieżnych, rozkoszujcie się gwiaździstym niebem przy cieple rozpalonego samodzielnie ogniska, przeżyjcie noc w schronisku bądź w iglo, zorganizujcie akcję ratunkową- człowiek pod lawiną, wejdźcie na górę lodową. Tylko wzajemna pomoc i dobra komunikacja to gwarancja dobrych wspomnień i zadowolenia.

 
1) Ilość osób: 15-200
2) Czas realizacji: cały dzień
3) Cel: team building, motywacja, zabawa i przeżycia
4) Miejsce: Ustroń Równica bądź miejsce wskazane przez Państwa
 
     
 
 

Parki Linowe  I  Imprezy Integracyjne  Budowa Parków Linowych  Programy dla Szkół  Kontakt   

                                                                                    Projekt, zdjęcia, utrzymanie i wykonanie strony www - Marek Landowski - www.marlan.pl