WCZUJ SIĘ W ROLĘ MYŚLIWEGO!


Poluj lub nie daj się upolować. Stwórz zespół, który zmierzy się z każdym przeciwnikiem!” W naszej ofercie nie może zabraknąć tak atrakcyjnej formy rekreacji jaką jest paintball. To gra zespołowa, która polega na prowadzeniu pozorowanej walki np. o zdobycie flagi przeciwnika, za pomocą markerów tzn. urządzeń zbliżonych wyglądem do tradycyjnych broni strzeleckich, które za pomocą sprężonego powietrza, propanu lub dwutlenku węgla wyrzucają kulki wypełnione farbą na bazie żelatyny spożywczej. Kolorowy ślad na mundurze oznacza trafienie przeciwnika. Paintball organizujemy w lesie. W zestawie do paintball otrzymacie Państwo maskę, mundur, marker, pociski z farbą w kulkach oraz opiekę instruktora.

 

Zdecydowani na zabawę? Czekamy na maile! e-mail: funtour@funtour.pl

NASZ SPRZĘT
Marker
Platinum Series Tippmann 98 Custom z systemem ACT to legenda niezawodności + 8 nowych niezwykle praktycznych dodatków.
 
 
     Zobacz film o markerze
Nowości markera:
- nowe dzielone body, umożliwia szybsze i łatwiejsze rozebranie markera,
- nowy power tube,
- nowe mocowanie asy,
- nowa przednia sprężyna,
- nowe matowe wykończenie,
- nowa szyna taktyczna,
- nowy przedni grip / rączka
- nowy tylni CA, wraz z nowym mocowaniem sprężyny.
 
Maska
Maska firmy Tippmann. Nowoczesna maska o ciekawym, niskim profilu. Posiada wygodny i praktyczny system zmieniania szybki. Maska leży wygodnie na twarzy i zapewnia bardzo dobrą widoczność. Wykonana ze sztywnego polimeru.
 
 
Butla HP
Nasze markery zasilane są czystym powietrzem sprężonym w butli aluminiowej HP wraz z rewelacyjnym regulatorem Myth (niezawodny, najmniejszy i najlżejszy regulator na rynku). System HP sprzyja środowisku oraz ma dużo lepsze właściwości podczas użycia w zimie.
 
 
Kulki
Kulki wysokiej jakości. Nadają się zarówno do gry turniejowej jak i dla bardziej wymagających graczy leśnych. Kulka dobrze sprawdza się na lufach Flatline. Średnica .689
 
 
Radar
W celu zapewnienia naszym klientom maksymalnego bezpieczeństwa podczas gry w paintball używamy chronometru. Jest to bardzo dokładne urządzenie niezbędne do ustawiania prędkości wylotowej kulki.
 
 
Mundur
Zapewniamy naszym klientom ubranie ochronne podczas zabawy w paintball. Jest nim bardzo wygodny, dwuczęściowy mundur armii holenderskiej, dostępny u nas w każdym rozmiarze.
 
 
POLIGON
Nasz Poligon usytuowany jest na górze Równica w Ustroniu, naprzeciwko parku linowego. Posiadamy teren o wielkości jednego hektara, na którym uczestnicy zabawy znajdą liczne bunkry, barykady z drewna worków z piaskiem czy opon. Tak duży poligon daje możliwość realizacji bardzo urozmaiconych wersji scenariusza. Możecie Państwo zdobyć flagę przeciwnika, konwojować VIP'a, lub brać udział w wielogodzinnych fabułach, takich jak "Zdobycie Twierdzy Orłów", "Misji Szpieg" czy "Wzgórze Nadziei". Podczas realizacji całodniowych lub kilkudniowych scenariuszy organizujemy dla naszych gości nocleg oraz wyżywienie w niedużej odległości od poligonu. Posiadamy własny kompresor HP, co daje możliwość regularnego ładowania butli. Najbliższe terminy realizacji zawodów Paintball znajdziecie Państwo w naszym kalendarzu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie - Państwa FUNTOUR!
 
     
 
     
 
 
TERMINARZ POLIGONU
2012-07-15

Szanowni Państwo! Wszystkich entuzjastów paintballa zapraszamy do zabawy na naszym poligonie na górze Równica w Ustroniu. Obsługujemy grupy od 20 osób. Prosimy jednak o wcześniejszą rezerwację.


 
CENNIK
75 zł brutto od osoby - Wynajęcie markera, munduru, maski ochronnej + 200 pocisków
25 zł brutto od osoby - Doładowanie kolejnych 100 pocisków

 
 
 

Parki Linowe  I  Imprezy Integracyjne  Budowa Parków Linowych  Programy dla Szkół  Kontakt   

                                                                                    Projekt, zdjęcia, utrzymanie i wykonanie strony www - Marek Landowski - www.marlan.pl