Park Linowy na górze Czantoria jest w likwidacji. Przepraszamy.
 
SZKOLENIE

Wszystkie zasady posługiwania się sprzętem asekuracyjnym przedstawiane są podczas obowiązkowego kilkuminutowego szkolenia przed wejściem na wysokość. Po części teoretycznej następuje praktyka-każdy uczestnik szkolenia ma okazję wykazać się zdobytą wiedzą pod okiem fachowca.

OSOBY PONIŻEJ 14 ROKU ŻYCIA MOGĄ WEJŚĆ NA WYSOKOŚĆ TYLKO POD OPIEKĄ OSÓB DOROSŁYCH, Z KTÓRYMI PRZYCHODZĄ! OSOBY NIEPEŁNOLETNIE MUSZĄ POSIADAĆ PISEMNĄ ZGODĘ RODZICÓW NA ZABAWĘ NA WYSOKOŚCI! (FORMULARZ DO WYPEŁNIENIA W KASIE LUB DO POBRANIA Z NASZEJ STRONY (pobierz)

 
OPIS PARKU

Zapraszamy do zmodernizowanego, jeszcze bardziej interesującego i zaskakującego Parku Linowego na Czantorii.

Proponujemy 22 nowe przeszkody z innowacyjnym wejściem, jeżdżącymi klatkami oraz tyrolkami nie mającymi końca! Najnowsze technologie wykorzystane w naszym parku są nie tylko estetyczne ale i bardzo bezpieczne. Ta atrakcja Outdoor nie wymaga żadnej specjalnej formy fizycznej, liczą się tylko chęci i dobry humor. Jeśli chcą Państwo poznać to uczucie unoszenia się w powietrzu w naturalnej aurze świerkowo-bukowego lasu - zapraszamy do Parku Linowego na Czantorii!!

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
 

Parki Linowe  I  Imprezy Integracyjne  Budowa Parków Linowych  Programy dla Szkół  Kontakt   

                                                                                    Projekt, zdjęcia, utrzymanie i wykonanie strony www - Marek Landowski - www.marlan.pl