43-450 USTROŃ, UL. 9 LISTOPADA 4 WOJ. ŚLĄSKIE
TEL./FAX. (033) 854-27-28, TEL. KOM. 501 22 18 33
e-mail:
funtour@funtour.pl

 

Chcesz poznać najstarszą technikę poruszania się w głębokim śniegu? Pragniesz doświadczyć piękna zimy z dala od zatłoczonych tras narciarskich, uciec od wyciągów, armatek, ratraków? Masz ochotę zejść ze szlaku i wytyczyć własną trasę przez zaśnieżone Beskidy? Załóż rakiety śnieżne - wynalazek północnoamerykańskich Indian - i wyrusz tam, gdzie chcesz, nie zważając na zaspy i strome zbocza. Podchodzenie pod górę jest możliwe nawet w głębokim śniegu, a schodząc w dół poczujesz się, jakbyś płynął po białym puchu. Rakiety wyprodukowane są z ultralekkiego termoplastycznego materiału odpornego na mróz. Stalowe kolce oraz zintegrowane przednie zęby zapewniają bezpieczeństwo na ubitym śniegu lub lodzie. Udostępniamy najnowsze modele rakiet śnieżnych razem z kijkami teleskopowymi oraz ochraniacze.

W OFERCIE

WYCIECZKI W DZIEŃ:
- DO 4 GODZ. - 25ZŁ/OS. DO 6 GODZ. 30ZŁ/OS.

WYCIECZKI PO ZMROKU"
- DO 3 GODZ. 35ZŁ/OS. DO 6 GODZ. 45ZŁ/OS.

Cena zawiera koszt wypożyczenia sprzętu (rakiet, ochraniaczy przeciwśniegowych, kijków teleskopowych, latarki czołowej po zmroku) oraz obsługi wyposażonej w GPS. Obsługujemy grupki już od 4 osób. Jeśli grupa jest mniejsza, należy doliczyć koszt obsługi w wysokości 70zł.

TRASY:

Dzień/Noc
Równica - Beskidek - Równica ; czas przejścia około 2-3 godz.
Równica - Orłowa - Równica ; czas przejścia około 4-5 godz.

Tylko w dzień
Stokłosica - Wielka Czantoria - do Schroniska górskiego po czeskiej stronie - powrót tą samą trasą: czas przejścia około 2-3 godz. (cena nie zawiera kosztów przejazdu koleją linową na Czantorię)

Stokosica - Wielka Czantoria - Mała Czantoria- Stokołosica; Czas przejścia około 4-5 godz. (cena nie zawiera kosztów przejazdu koleją linową na Czantorię)

Poniwiec - Mała Czantoria - Poniwiec; Czas przejścia około 2 godz. (cena nie zawiera kosztów przejazdu koleja linową na Poniwcu)

Poniwiec - Schronisko Czeskie na Czantorii - Szczyt Wielkiej Czantorii - Stokłosica, powrót tą samą trasą; czas przejścia wraz z postojem w schronisku około 3-4 godz. (cena nie zawiera kosztów przejazdu koleją linową na Poniwcu).

WYPOŻYCZALNIA RAKIET ŚNIEŻNYCH, CENNIK:

 

RAKIETY ŚNIEŻNE TSL ESCAPE - cena wypożyczenia pary 20zł/dobę Rakiety, które zdobyły już miano "kultowych". Model przeznaczony dla osób ważących nawet 140 kilogramów. Dają duże możliwości tym, którzy podczas zimowych wypraw potrzebują wszystkiego, co najlepsze.

Bardzo wygodne wiązanie "kołatkowe" pozwala na łatwe i sprawnie dopasowanie do każdego buta w rozmiarze od 35 do 46. "Przednie zęby" ułatwiają wspinaczkę i zapobiegają osuwaniu się - podobnie jak 6 kolców zabezpieczających. Blokada piętki pomaga sprawnie pokonywać przeszkody, a podpiętek - zmieniając kąt nachylenia rakiety - znacznie ułatwia podchodzenie.

     
  KIJKI TREKKINGOWE FIZAN - cena wypożyczenia pary 10zł/dobę
     
  STUPTUTY VAUDE - cena wypożyczenia pary 10zł/dobę
  LATARKA CZOŁOWA PETZL - cena wypożyczenia 10zł/dobę  

Parki Linowe  I  Imprezy Integracyjne  Budowa Parków Linowych  Programy dla Szkół  Kontakt   

                                                                                    Projekt, zdjęcia, utrzymanie i wykonanie strony www - Marek Landowski - www.marlan.pl