Programy „Przygoda Edukacyjna” realizujemy na górze Równica w Ustroniu, gdzie znajduje się Park Linowy naszej firmy. Na terenie w/w parku realizujemy zabawy zarówno na ziemi jak i na wysokości-w zależności od życzenia klienta. Czas trwania przygody również zależy od Państwa. Jako dodatkowe elementy proponujemy także ognisko, wycieczkę do Leśnego Parku Niespodzianek lub zjazdy po torze saneczkowym. Cena programu zależy od ilości dni oraz wybranych elementów.

OTO PRZYKŁADOWY PROGRAM "PRZYGODY EDUKACYJNEJ" NA 2 DNI:

DZIEŃ PIERWSZY
Realizacja programu godz. 9.00 –17.30
8.30 - Zawarcie kontraktu
9.00 - „Marsz na orientację”- grupa, mając całkowicie zasłonięte oczy (chusty), ma za zadanie odnaleźć ukryty w lesie skarb. Przed rozpoczęciem poszukiwań uczestnicy mogą przez krótki czas zobaczyć trasę, którą muszą pokonać. Zapamiętany obraz jest jedyną pomocą.
10.30 - Przerwa

10.45 - „Sieć pajęcza”- grupa ma do pokonania olbrzymią sieć pajęczą, przedostając się na drugą jej stronę przez jej otwory. Najmniejsze nawet dotknięcie którejkolwiek z części sieci powoduje, że grupa musi zacząć od początku.

11.45 - Przerwa obiadowa
13.15 - „Poza światem”- jest grą integracyjną polegającą na przedostaniu się całej grupy z „bezludnej wyspy” na inną, obfitującą we wszystkie rozkosze tego świata. Po drodze na śmiałków czekają niebezpieczne pułapki, które mogą być pokonane tylko wspólnymi siłami.
14.15 - Przerwa
14.30 - „Skarb na środku oceanu”- grupa, mając do dyspozycji sprzęt alpinistyczny ma za zadanie wydobyć ukryty na wyspie pośród „bezkresnego oceanu” skarb, nie wchodząc do „wody”.
15.30 - Przerwa

16.00 - „Amazonka” – zadaniem grupy jest pomoc samotnej „amazonce” w wydobyciu się z nurtów „Rwącej rzeki” za pomocą sprzętu otrzymanego do dyspozycji.

17.30 - Zakończenie aktywnej części programu

18.30 - Refleksja

 
DZIEŃ DRUGI

23.00 - 2.00 - Akcja nocna - po wcześniejszym wyjaśnieniu trasy grupy 3-4 osobowe mają za zadanie pokonać odcinek lasu, trzymając się wspólnie za ręce. Dodatkowym utrudnieniem są zawiązane oczy.

10.00 - Marszobieg na orientację – grupa ma do przebycia trasę marszobiegu podczas której musi pokonać liczne przeszkody. Można tego dokonać tylko wspólnymi siłami.

15.30 - Przerwa na refleksję końcową

16.30 - Zakończenie
 

Parki Linowe  I  Imprezy Integracyjne  Budowa Parków Linowych  Programy dla Szkół  Kontakt   

                                                                                    Projekt, zdjęcia, utrzymanie i wykonanie strony www - Marek Landowski - www.marlan.pl