Chociaż wydaje Ci się, że suchy ląd jest Twoim naturalnym środowiskiem, dopiero na wodzie poczujesz, że żyjesz. Wśród skał rzeka toczy swój szalony bieg, wraz z innymi wskakujesz do pontonu i rzucasz się w porywający wir emocji. Woda zalewa Ci oczy i pędząc z kolegami w dół rzeki ujarzmiacie spieniony żywioł. To tu pod okiem doświadczonego instruktora uczestnicy programu uczą się współpracy, podejmowania szybkich decyzji, panowania nad sobą oraz zachowania zimnej krwi w sytuacjach stresowych. Ważnym elementem jest tu zaufanie w stosunku do kolegów z grupy – to dobry moment na sprawdzenie czy mogę polegać na innych a oni na mnie.   Transport oraz opieka instruktora gwarantowana! Zapraszamy!!!

Rafting organizujemy przede wszystkim na sztucznym kanale w Liptowskim Mikulaszu na Słowacji. Zdarza się jednak, że zabieramy grupy na najburzliwszą rzekę Bela, której nie da się szybko zapomnieć. W ofercie znajdują się również: najdłuższa rzeka Vah oraz rzeka Orava, które nie należą do zbyt trudnych spływów.

A jeśli zechcecie Państwo opuścić granice Słowacji, to może rzeka Inn w Austrii byłby dobrym pomysłem? Proszę to przemyśleć. W ramach całego przedsięwzięcia otrzymujecie Państwo sprzęt: pianki neoprenowe, kamizelki, kaski i pagaje oraz ubezpieczenie NNW.
Transport oraz opieka instruktora gwarantowana! Zapraszamy!!!
 
     
 
     
 
     
 
 
 

Parki Linowe  I  Imprezy Integracyjne  Budowa Parków Linowych  Programy dla Szkół  Kontakt   

                                                                                    Projekt, zdjęcia, utrzymanie i wykonanie strony www - Marek Landowski - www.marlan.pl